HK Jihlava

HK Jihlava
Okresní hospodářská komora Jihlava
podatelna@hkjihlava.cz | +420 567 309 320 | Benešova 1256/13 | 586 01 Jihlava

Webinář o příležitostech pro české firmy - RAKOUSKO

18. 11. 2020

Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro vás připravilo s ekonomickou diplomatkou velvyslanectví České republiky ve Vídni Pavlínou Šrámkovou o příležitostech pro české firmy a podnikatele na rakouském trhu. Webinář se bude konat ve čtvrtek 3. prosince 2020 od 14:00 hodin SEČ.

Na webináři vystoupí ekonomická diplomatka české ambasády ve Vídni Pavlína Šrámková a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky přímo v místě. Zástupcem, jehož úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.   Registrace