HK Jihlava

HK Jihlava
Okresní hospodářská komora Jihlava
podatelna@hkjihlava.cz | +420 567 309 320 | Benešova 1256/13 | 586 01 Jihlava

Série 6 navazujících webinářů/seminářů* plná tipů, jak uspět v dnešní dynamické době. Patří mezi TOP kurzy roku 2018 až 2020!

Výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci. K současným trendům, komunikaci, reklamě a jejich vlivu na práci, home-office a vzdělávání v harmonii s osobním životem a zdravím.

Odnesete si pochopení posloupnosti a terminologie, nabourání stereotypů a otevření mysli. Získáte návod, jak postupovat. A pokud jej uvedete v praxi, budete úspěšnější. S pořádnou výhodou oproti konkurenci.

Lektorem je populární Milan Formánek, CEO kreativní reklamní agentury Zaraguza, který pracoval 14 let v Red Bull marketingu, školil a konzultoval pro 500+ organizací.


6 praktických webinářů/seminářů*, které vám pomůžou k lepším výsledkům:

  1. Restartujte svoji strategii (18.02.) – Prakticky a ve správné posloupnosti. Od nápadu přes misi, vizi, cíle, výzkum, segmentaci, cílení, positioning, hodnotu značky až po zisk.
  2. Tvořte skvělý obsah! (18.03.) – Jaký typ obsahu funguje a proč. Naučíte se tvořit zajímavé a hodnotné fotky, videa, vizuály a příběhy sami na mobilu i s profi produkcí.
  3. Šetřete svůj čas! (15.04.) – Vybrané aplikace a tipy na efektivitu, produktivitu, práci na dálku, leadership a biohacking.
  1. Buďte kreativní! (13.05.) – Jak se dostat rychle do kreativního módu, přinášet nové nápady a řešení relevantní pro zákazníky.
  1. Inovujte nebo to zabalte (03.06.) – Jak pracovat s influencery, startupy a dalšími trendy. Využijte nové technologie pro své podnikání. Výběr inspirace pro rozvoj do budoucnosti.
  1. Ovládněte taktiky marketingu (22.06.) – Agentury a konzultanti se předhánějí, že zrovna ta jejich taktika je nejlepší. Jaký je ale pro vás ideální poměr komunikačních kanálů?

* V případě příznivé pandemické situace mohou akce proběhnout formou živého semináře, jinak je většina z nich plánovaná jako on-line webináře.

Více informací naleznete na webu HK ČR ZDE.