HK Jihlava

HK Jihlava
Okresní hospodářská komora Jihlava
podatelna@hkjihlava.cz | +420 567 309 320 | Benešova 1256/13 | 586 01 Jihlava

Setkání v HDJ

22. 11. 2019

Tradiční Setkání členů OHK Jihlava proběhlo v Horáckém divadle Jihlava. 

Za účasti 300 hostů z řad politiků, vedoucích pracovníků významných institucí, podnikatelů a zaměstnanců členských firem se uskutečnilo Slavnostní setkání podnikatelů OHK Jihlava. Po předání Osvědčení o členství novým firmám přijatým v roce 2019, mohli účastníci zhlédnout podařené divadelní představení Šakalí léta. Výborný výkon herců a muzikantů byl odměněn dlouhým potleskem ve stoje. Pozvaní hosté využili příležitosti po skončení muzikálu k neformálním setkáním při rautu v prostorách Hotelu Gustav Mahler. Děkujeme pracovníkům hotelu za velice chutný, bohatý  a kvalitně připravený raut.

Nové členské firmy přijaté v roce 2019:

ADI interier s.r.o.

ADI interiér je výrobce atypického nábytku. Stěžejním typovým výrobkem jsou sanitární kabinky a interiérové obklady stěn. Firma má vlastní výrobní prostory v areálu BVV, tamtéž má i sídlo firmy. Kancelář vedení je umístěna v budově Avriopoint na ulici Sochorova, kde sídlí ostatní firmy ze skupiny AD Group, jejíž je AD interier součástí.

Metrostav a.s.,

Divize 6, Pracoviště: Fibichova 939/4, 586 01 Jihlava

Jedná se o přední českou stavební společnost, jejíž vznik se datuje k roku 1971. V roce 2018 ji ve skupině tvořilo 55 firem s konsolidovaným obratem cca 35 miliard Kč.

V kraji Vysočina již více jak 15 let působí a má své oblastní zastoupení Divize 6 skupiny Metrostav. Jedná o stavební uskupení, zabývající se zejména pozemními a vodohospodářskými stavbami. K významným stavbám realizovaným v kraji Vysočina patří například: Malý zimáček, ČOV Pelhřimov, OC ve Světlé nad Sázavou, ČOV a kanalizace Bítovčice, Kozlov, a další.

INTERSNACK,  a.s.

Společnost Intersnack nabízí pestrou škálu slaných snacků již od roku 1993. Mezi její výrobky patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V jejím portfoliu jsou značky Bohemia, Canto, ale také dětmi oblíbený Pom-Bär a Chio.

ProSpánek SE

ProSpánek SE je pokračovatelem úspěšné společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která má na českém trhu dlouhou tradici a působí zde již od roku 1991. Společnost má v České republice 28 prodejen.