HK Jihlava

HK Jihlava
Okresní hospodářská komora Jihlava
podatelna@hkjihlava.cz | +420 567 309 320 | Benešova 1256/13 | 586 01 Jihlava

Národní cena ČR za kvalitu v rodinném podnikání

27. 7. 2021

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Rada kvality ČR, Asociace rodinných firem, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Hospodářská komora ČR vyhlašují druhý ročník Národní ceny České republiky za kvalitu v rodinném podnikání. Soutěž je součástí Národních cen kvality ČR a jejím posláním je zvyšovat kvalitu řízení podnikající rodiny a zviditelnění úspěchů českých rodinných podniků.

 

 

Do soutěže se mohou přihlásit všechny rodinné podniky a živnosti bez ohledu na velikost. Účastí mohou firmy otestovat reálnou kvalitu svého podnikání na základě standardu metodiky hodnocení vitality rodinného podnikání, přidanou hodnotou je i možnost bezplatné konzultace s odborníky z řad univerzitní platformy. Všichni soutěžící bez ohledu na umístění získají Hodnotící zprávu zpracovanou odborníky univerzitní platformy AMSP ČR přesně na míru firmy včetně doporučení dalšího postupu a v případě udělení ocenění získají firmy také bezplatnou veřejnou propagaci značky.

Statut kvalitně řízeného rodinného podniku představuje získání konkurenční výhody, je to signál pro zákazníky i dodavatele, že právě u jejich rodinného podniku lze očekávat vysokou předvídatelnost budoucího vývoje, zakotvenost v regionu, vysokou odolnost vůči ekonomickým otřesům i čitelnou podnikovou kulturu.

Pro přihlášení stačí stáhnout přihlášku zde a následně ji vyplněnou ve formátu PDF zaslat na adresu sekretariatRKCR@mpo.cz.

Zdroj: Komoraplus.cz